Голову НБУ змушують щомісяця друкувати 15 млрд нових гривень, але це не її рішення - Луценко


Голову НБУ змушують щомісяця друкувати 15 млрд нових гривень, але це не її рішення - Луценко

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді Юрій Луценко заявляє, що щомісячна емісія складає близько 15 млрд. гривень

«До (голові Національного банку Валерії) Гонтарєвої, безумовно, є багато претензій, але я хочу нагадати, що її змушують щомісяця друкувати 15 млрд нових банкнот», – сказав він журналістам. І це не її рішення. За цим, відповідальність за фінансову політику спільна – Національного банку і Кабінету Міністрів», – сказав він.

При цьому, коментуючи вимоги окремих членів парламенту щодо необхідності звіту Гонтарєвої в Раді, Луценко висловив думку, що доцільно буде заслухати її звіт, коли вона буде мати інструменти для стабілізації фінансової ситуації за рахунок міжнародної допомоги. «Просто викликати її для побиття, означає дестабілізацію і так напруженої фінансової ситуації», – підкреслив депутат.

При цьому Луценко зазначив, що ті парламентарії, у яких є питання до Гонтарєвої, можуть поспілкуватися з нею в особистому порядку і за його інформацією ряд депутатів вже збираються це зробити в закритому режимі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Голову НБУ змушують щомісяця друкувати 15 млрд нових гривень, але це не її рішення - Луценко» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua