Канада знову вводить ВНЖ за інвестиції - Immigrant Investor Venture Capital


Канада знову вводить ВНЖ за інвестиції - Immigrant Investor Venture Capital

Уряд Канади оголосив про запуск пілотної інвестиційної програми Immigrant Investor Venture Capital, яка дозволить іноземцям отримати канадський вид на проживання за інвестиції. Про це повідомляє Henley & Partners – компанія, що спеціалізується на програмах отримання ВНЖ і громадянства, у тому числі через купівлю нерухомості.

Взяти участь в імміграційній програмі по отриманню ВНЖ в Канаді зможуть тільки досвідчені інвестори, які будуть стимулювати економічне зростання країни і сприяти створенню нових робочих місць.

Згідно з вимогами програми, інвестору потрібно розмістити 2 млн канадських дол. (близько 1,7 млн дол. США) у венчурних фондах, що інвестують в канадські інноваційні стартапи. Інвестиції розміщуються на 15 років. Особистий капітал учасника програми повинен бути не менше 10 млн канадських дол. Інвестори повинні довести свій досвід в інвестиційній або підприємницької діяльності, а також продемонструвати знання англійської або французької мов і наявність вищої освіти. Виконання цих вимог, на думку уряду, гарантуватиме істотний внесок інвестора в економіку Канади, а також готовність іноземця до інтеграції в канадське суспільство.

Заявник, який бажає отримати дозвіл на постійне проживання, повинен продемонструвати, що він фізично перебував у Канаді мінімум два роки з останніх п’яти, тобто близько 730 днів.

Заявки на участь у програмі почнуть прийматися в кінці січня 2015. За словами експертів Henley&Partners, оскільки це пілотна програма, то уряд розгляне тільки 50 «тестових» кейсів протягом першого року після запуску програми. Потім, можливо, умови будуть переглянуті відповідно до досягнутих результатів.

«Канада є однією з найпривабливіших країн для успішних і талановитих бізнесменів при плануванні місця проживання. Нова програма більш ефективна і чітко націлена на тих іноземців, які здатні принести значну вигоду для економіки та розвитку держави », – коментує Ірина Симонян, директор з маркетингу компанії Henley&Partners, що здійснює просування програми у всьому світі.

Нова інвестиційна програма приходить на зміну старій, закритою в лютому 2014. Попередні програми, на думку уряду, не внесли істотний внесок в економічне зростання країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua