Китайський виробник смартфонів Xiaomi може бути оцінений у понад $45 мільярдів


Китайський виробник смартфонів Xiaomi може бути оцінений у понад $45 мільярдів

Китайський виробник бюджетних смартфонів Xiaomi може бути оцінений в понад 45 млрд доларів в рамках нового раунду інвестицій. Про це повідомляє газета The Wall Street Journal.

За її даними, Xiaomi веде переговори про продаж частини своїх акцій на суму понад 1 млрд доларів групі інвесторів на чолі з інвестиційним фондом All-Stars Investments, яким керує колишній аналітик американського банку Morgan Stanley Річард Джі.

Крім All-Stars Investments і DST Global, в новому раунді інвестицій беруть участь сінгапурський суверенний фонд GIC і компанія, пов’язана з гендиректором інтернет-гіганта Alibaba Джеком Ма. DST Global і GIC раніше вже інвестували в Xiaomi.

Як пише The Wall Street Journal, угода із залучення нових інвестицій може бути закрита вже 22 грудня. В рамках останнього раунду інвестицій, що відбувся в серпні минулого року, Xiaomi була оцінена в 10 млрд доларів.

Як зазначає газета, при оцінці бізнесу в 45 млрд доларів китайський виробник смартфонів стане одним з найдорожчих технологічних стартапів у світі. На початку поточного місяця онлайн-сервіс замовлення таксі Uber привернув раунд фінансування на 1,2 млрд доларів, виходячи з оцінки бізнесу компанії в 41 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Китайський виробник смартфонів Xiaomi може бути оцінений у понад $45 мільярдів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua