Євросоюз планує завершити переговори з США про вільну торгівлю в 2015 році


Євросоюз планує завершити переговори з США про вільну торгівлю в 2015 році

Глави держав і урядів країн Євросоюзу мають намір завершити переговори з США про укладення угоди про вільну торгівлю в 2015 році.

“ЄС і Сполучені Штати повинні зробити все для того, щоб переговори щодо цієї честолюбної, всеосяжної і взаємовигідної угоди були завершені до кінця 2015 року”, – йдеться в заяві, прийнятій за підсумками саміту ЄС у Брюсселі 18 грудня.

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запевнив, що Євросоюз не пожертвує своїми принципами і стандартами якості і не допустить приватизації водопостачання, залізничного транспорту, охорони здоров’я та освіти.

Переговори між ЄС і США про укладення договору про вільну торгівлю почалися в липні 2013 року. Сторони сподіваються на те, що ця угода надасть потужний імпульс розвитку їхніх економік. Критики, однак, побоюються розмивання стандартів захисту споживачів та безпеки харчових продуктів. Вони передали Єврокомісії один мільйон підписів проти укладення договору про вільну торгівлю між ЄС та США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Євросоюз планує завершити переговори з США про вільну торгівлю в 2015 році» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua