Право експортувати тваринницьку продукцію в ЄС отримали 211 українських підприємств


Право експортувати тваринницьку продукцію в ЄС отримали 211 українських підприємств

Право експортувати продукцію тваринного походження в країни Європейського союзу отримали 211 українських підприємств. Про це йдеться в повідомленні прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

“Станом на 01.12.2014 року Україна має право здійснювати експорт продукції в країни-члени ЄС з 211 українських підприємств, у тому числі: м’ясо птиці та м’ясні продукти; яйця і яєчні продукти; риба та продукти з неї (морського походження); мед та інші продукти бджільництва; казеїн технічний; кишкова сировина; пухо-перова сировина; шкірсировина; добрива та покращувачі ґрунту; корми для непродуктивних тварин; інші субпродукти”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Україна забезпечує належний контроль з метою включення своїх підприємств в загальний список країн, які на сьогодні мають право експортувати продукцію тваринного походження та продуктів їх переробки, не призначених для споживання людиною в ЄС відповідно до чинних двосторонніх угод.

Нагадаємо, за даними МЕРТ, український експорт у ЄС за 11 місяців зріс на 7,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Право експортувати тваринницьку продукцію в ЄС отримали 211 українських підприємств» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua