Україна без "просвітлення": відключати електрику тепер будуть частіше і довше - вже на 9 годин


Україна без "просвітлення": відключати електрику тепер будуть частіше і довше - вже на 9 годин

Україна знову занурюють у темряву. Енергетики продовжили відключення електрики і збільшили їх тривалість.

Як пояснив “Укренерго”, причина продовження “темних часів” – зберігається дефіцит енергоносіїв на ТЕС. Запасів на наших ТЕС залишилося на 2-10 днів роботи. І якщо його спалити, то міста залишаться без світла і тепла. Настане колапс.

Зараз 19 енергоблоків електростанцій генеруючих компаній зупинені за аварійною заявкою через брак палива, а 6 – через аварійні пошкодження. Згідно з новим графіком, обмежувати подачу електроенергії будуть з 8:00 до 11:00 і з 16:00 до 22:00 годин, тобто – на 9 годин на добу (було з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 20:00. – ред.).

“Графіки аварійного обмеження не виконуються. Тобто в одних містах вогні горять, а інші сидять у темряві, – розповів представник “Укренерго” Зіновій Буцьо. – Проблема ще й у тому, що графіки відключень складалися в 2013-му. Введені черзі відключення не дають ефекту. Вони складені з урахуванням важливості об’єктів для кожного регіону (враховується, наявність хімвиробництв, котелень). У першу чергу відключень внесені найменш болючі точки і підприємства. Черги узгоджуються з ОДА та Енергонагляд, щоб був справедливий підхід до споживачів “. Влада домовилися, що про відключення енергетики попереджали за 15 хвилин: щоб, приміром, встигли відключити ліфти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Україна без "просвітлення": відключати електрику тепер будуть частіше і довше - вже на 9 годин» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua