Прямі іноземні інвестиції в КНР злетіли на 22%


Прямі іноземні інвестиції в КНР злетіли на 22%

Китай залучив у листопаді $10,36 млрд в якості прямих іноземних інвестицій, що на 22,2% більше порівняно з аналогічним періодом роком раніше, говориться в заяві міністерства торгівлі.

Показник також підвищився з жовтневих $8,53 млрд, що склало збільшення на 1,3% в річному вираженні. Обсяг прямих іноземних інвестицій у січні-листопаді поточного року виріс на 0,7% в перерахунку на річні темпи до $106, 24 млрд.

Нефінансові зарубіжних прямі інвестиції підскочили на 11,9% в річному вираженні за перші 11 місяців цього року до $89,8 млрд.

Попереднє значення індексу менеджерів закупівель (PMI) переробної промисловості Китаю, що розраховується HSBC і Markit Economics, цього місяця впало до 7-місячного мінімуму в 49,5 пункту з 50 п. в листопаді.

Дані свідчать про спад в китайській економіці, незважаючи на м’яку грошово-кредитну політику ЦБ КНР.

Згідно з даними MarketWatch Народний банк КНР влив 400 млрд юанів (близько $65 млрд) у банківську систему країни з метою збільшити рівень кредитування місцевих банків.

На думку групи економістів Народного банку Китаю, темпи зростання економіки Китаю можуть сповільнитися до 7,1% в 2015 р з 7,4% в 2014 р на тлі обвалу на внутрішньому ринку житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Прямі іноземні інвестиції в КНР злетіли на 22%» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua