Румунія надасть Україні додаткові квоти на міжнародні автоперевезення


Румунія надасть Україні додаткові квоти на міжнародні автоперевезення

Міністерство інфраструктури після 20 грудня додатково отримає від Румунії 500 універсальних дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень в 2014 році. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Крім того Мінінфраструктури отримало додатково 250 дозволів від Казахстану, з них 200 транзитних і 50 універсальних; 150 австрійських універсальних дозволів; 300 італійських універсальних дозволів Євро-5; 1500 латвійських універсальних дозволів; 1000 – чеських; 1000 – бельгійських, термін дії яких закінчується 31 січня 2015 року.

“Кількість додаткових дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень обмежена. Тому Мінінфраструктури просить перевізників планувати перевезення в напрямку зазначених країн відповідно до залишків, інформація про які є на сайті Державної інспекції України з безпеки наземного транспорту”, – підкреслили в прес-службі.

Варто зазначити, що станом на 28 листопада українські автоперевізники майже повністю вичерпали річні квоти на вантажоперевезення в Білорусь, Туреччину та Румунію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Румунія надасть Україні додаткові квоти на міжнародні автоперевезення» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua