Мін'юст хоче збільшити віковий ценз суддів до 30 років, і провести їх переатестацію


Мін'юст хоче збільшити віковий ценз суддів до 30 років, і провести їх переатестацію

Міністерство Юстиції виступає за введення триланкової системи судів з одночасною переатестацію всіх суддів. Про це сьогодні під час круглого столу заявив заступник міністра юстиції України Ігор Бондарчук. Також в міністерстві вважають за необхідне усунути будь-які втручання та впливи виконавчої влади на судову, зокрема позбавити Верховну Раду будь-якої участі в призначенні та звільненні суддів.

“Ми за усунення політичного впливу і виконавчого чинника в в процесах призначення суддів та їх звільнення”, – сказав Бондарчук. “Ми підтримуємо повернення Верховному судові України повноважень вищої судової інстанції . І велика робота чекає на Верховну Раду по приведенню законодавства до відповідності до нової Конституції України”, – додав він.

Також у міністерстві вважають за потрібне збільшити віковий ценз суддів як мінімум до 30 років а також закріпити необхідність наявності стажу роботи в галузі права до 5 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Мін'юст хоче збільшити віковий ценз суддів до 30 років, і провести їх переатестацію» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua