Новорічний стіл українцям обійдеться на 30-50% дорожче - експерт


Новорічний стіл українцям обійдеться на 30-50% дорожче - експерт

В Україні вартість новорічного продуктового столу подорожчає приблизно на 30-50% порівняно з попереднім роком. Таку думку висловила на прес-конференції аграрний аналітик Марія Колесник.

“Все залежить від того, як людина буде себе налаштовувати. Якщо вона, наприклад, торік готувала 10 страв і цього року буде готувати ті ж 10 страв, звичайно, стіл подорожчає, я думаю, в середньому добре якщо на 30%, а може навіть на 50% в залежності від страв. Якщо людина купувала червону ікру, червону рибу і якісь делікатеси, то вартість столу зросте навіть удвічі”, – спрогнозувала аграрний аналітик.

На думку М.Колесник, наприклад, постачальники червоної риби та ікри не намагатимуться напередодні свята знизити ціни на ці товари. “По-перше, тому що це їх преміальний сегмент. По-друге, ці товари все ж більш тривалого зберігання в порівнянні з бананами”, – уточнила вона.

Експерт також зазначила, що коли мова йде про імпортний товар нетривалого періоду реалізації, то на нього припадає менше цінових накруток.

Нагадаємо, як йшлося в результатах досліджень Research & Branding Group за 2013 рік, українці готові були витратити на новорічний стіл в 2013 році від 250 до 1000 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Новорічний стіл українцям обійдеться на 30-50% дорожче - експерт» на Finance.ua - 3.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua