Молочна продукція в Україні подорожчала на 15-20% - експерт


Молочна продукція в Україні подорожчала на 15-20% - експерт

На початок грудня 2014 року роздрібна вартість молочної продукції в Україні зросла на 15-20% порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Таку думку висловила на прес-конференції аграрний аналітик Марія Колесник.

“Найменше подорожчала молочна продукція – від 15 до 20%. Це зумовлено досить низькими цінами протягом цього року на світових ринках, з одного боку. З іншого боку, найбільш вагомим внеском стало обмеження поставок української молочної продукції в Російську Федерацію”, – зазначила експерт.

Експерт нагадала, що для виробників твердих сирів Росія є основним ринком збуту. Адже в цю країну поставлялося до 95% української продукції. “Закриття (ринку в Росії – ред.) призвело до скорочення виробництва, стрімкого пошуку нових ринків і головне – до реструктуризації та переорієнтації виробництва серед молокопереробних підприємств”, – сказала вона.

За словами Колесник, за рахунок того, що внутрішній ринок є досить насиченим, молокопереробні підприємства за останні півроку працюють так, щоб обсяг виробленої продукції не перевищував двотижневий період реалізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Молочна продукція в Україні подорожчала на 15-20% - експерт» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua