В Україні буде нова хвиля мобілізації - "часткова"


В Україні буде нова хвиля мобілізації - "часткова"

Радник міністра оборони Ганна Коваленко розповіла деталі нової хвилі мобілізації, яка готується в Міноборони.

“Так, дійсно, підготовка до мобілізації йде. Вона буде часткова, про точну кількість поки повідомити не можу. З документів треба мати військовий квиток. Чекаємо зараз рішення парламенту про статус учасника бойових дій, зараз проходить процес узгодження”, – сказала в ефірі Коваленко .

За словами радника міністра оборони, як тільки процедура узгодження статусу учасника бойових дій буде прийнята, то далі весь процес стане “відшліфованим і доведеним до повного автоматизму”, – повідомила Коваленко.

“Кожен мобілізований пройде як мінімум кілька тижнів підготовки. А вже після цього вони поїдуть туди: хто на передову, а хто займатися іншими функціями – зона АТО дуже велика і завдань для виконання там багато. Головна мета нової мобілізації – це ротація бійців”, – додала Коваленко.

Про кількість майбутніх мобілізованих радник міністра оборони поки не знає. “Кількість залежатиме від ситуації, яка розгортатиметься в самий найближчий час”, – повідомила Ганна Коваленко.

Міністр оборони України Степан Полторак впевнений в тому, що Україні обов’язково потрібно сформувати резервну армію. За словами Півторака, резервна армія необхідна у разі початку військових дій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні буде нова хвиля мобілізації - "часткова"» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua