У Мінагрополітики відзначають зниження цін на продукти харчування - зокрема, на цукор, фрукти та свинину


У Мінагрополітики відзначають зниження цін на продукти харчування - зокрема, на цукор, фрукти та свинину

У листопаді 2014 відзначено зниження до попереднього місяця індексу споживчих цін на продукти харчування до рівня 101,2%, проти 102,5% у жовтні поточного року. Про це свідчать дані Держкомстату України, передає прес-служба Мінагрополітики.

“Зокрема, знизилися ціни на цукор, фрукти і свинину (на 5,7-2,3% відповідно).

За даними НДІ “Украгропромпродуктивність” на 585 продуктових ринках України (без урахування ринків АР Крим, р. Севастополь деяких ринків Луганської та Донецької областей), станом на 2 грудня в порівнянні з 25 листопада 2014 знизилися роздрібні ціни на цукор (на 0, 7%) і буряк (на 0,3%).

Крім того, за даними моніторингу цін, який здійснюється на підприємствах торгівлі, станом на 28.11.2014 у порівнянні з 20.11.2014 знизилися середні споживчі ціни на цукор, свинину, варені ковбаси І сорту і сир м’який жирністю 9%.

Разом з тим, спостерігалося незначне (в межах 0,4% -1,4%), зростання цін на деякі продукти, зокрема, сметану (20% жирності), сир, крупу вівсяну і манну, сир твердий, молоко пастеризоване жирністю 2 , 5%, масло вершкове, яловичину, капусту, яблука, м’ясо курей, борошно пшеничне вищого сорту, хліб з пшеничного борошна першого і вищого сортів, житньо-пшеничний і батон.

На 3,6-1,5% зросли ціни на сало, молочні продукти, яйця, безалкогольні напої, макаронні вироби, соняшникову олію, яловичину, рибу та продукти з риби “, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
Рейтинг популярності матеріалу «У Мінагрополітики відзначають зниження цін на продукти харчування - зокрема, на цукор, фрукти та свинину» на Finance.ua - 4.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua