Експорт Німеччини впав у жовтні


Експорт Німеччини впав у жовтні

Німецький експорт з урахуванням коректувань скоротився на початку IV кварталу, свідчать дані статистичного управління країни.

З урахуванням сезонних коригувань експорт знизився в жовтні на 0,5% в місячному вираженні, свідчать статистика. Імпорт зменшився більшими темпами, скоротившись на 3,1%.

Профіцит торгового сальдо склав 20, 6 млрд євро ($25,6 млрд), що перевищує очікування економістів, які очікували показник в 19 млрд євро, підтверджують дані опитування Dow Jones. Значення також перевищує показник минулого місяця в 18,6 млрд євро.

Без урахування коригувань німецький експорт досяг нового рекорду, склавши 103, 9 млрд і перевищивши рекорд минулого місяця – 102,5 млрд євро.

Дані показують, що в річному вираженні експорт в інші країни єврозони зріс на 1,9%, тоді як в інші європейські країни поставки підвищилися на на 7,6%. Експорт в неєвропейські держави збільшився на 6,3%.

Обсяг промислового виробництва в Німеччині в жовтні 2014 збільшився на 0,2% порівняно з вереснем, підтверджують дані Міністерства економіки та праці ФРН.

Економісти, опитані агентством Bloomberg, прогнозували підвищення показника на 0,4%. Промислове виробництво розширилося на 0,8% в річному вираженні при очікуваному підвищенні на 0,9%.

Згідно скоригованими даними у вересні промвиробництво в країні збільшилося на 1,1% щодо серпня і на 0,1% в перерахунку на річні темпи. Раніше повідомлялося про підвищення першого показника на 1,4% і зниженні другого на 0,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експорт Німеччини впав у жовтні» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua