З початку року аеропорт "Київ" скоротив пасажиропотік на 41%


З початку року аеропорт "Київ" скоротив пасажиропотік на 41%

Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни) у січні-листопаді 2014 скоротив пасажиропотік на 40,9% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 1,015 млн осіб на тлі загального падіння ринку авіаперевезень.

Як повідомив аеропорт на сторінці в мережі Facebook, пасажиропотік на міжнародних рейсах склав 907,1 тис. осіб, на внутрішніх – 107,5 тис.

Кількість обслугованих рейсів за звітний період скоротилася на 39,5% – до 22,239 тис. З них було виконано 15,708 тис. міжнародних та 6,531 тис. внутрішніх рейсів.

Найбільш популярними напрямками в січні-листопаді 2014 стали міжнародні напрямки: Москва, Будапешт, Кутаїсі; внутрішні – Донецьк, Львів, Одеса.

У свою чергу в листопаді 2014 аеропорт скоротив пасажиропотік майже вдвічі (на 49,2%), порівняно з листопадом 2013 року – до 70 тис. пасажирів. Кількість перевезених пасажирів на міжнародних рейсах склало 66,8 тис., на внутрішніх – 3,2 тис.

Кількість обслугованих рейсів скоротилася більш ніж удвічі (на 55,3%) – до 1,459 тис. Найбільш популярні міжнародні напрямки листопада – Москва, Дубай, Будапешт; внутрішні – Львів, Запоріжжя, Ужгород.

Аеропорт також нагадує, що з 30 вересня авіакомпанія “Візз Ейр Україна” розпочала виконувати рейси на Москву, з початком зимової навігації авіакомпанія flydubai збільшила частоту рейсів до щоденних в будні, а у п’ятницю та суботу по два рейси на день.

Внутрішні регулярні рейси з аеропорту “Київ” на сьогоднішній день виконують авіакомпанія “Мотор Січ” в Запоріжжі і Ужгород, і авіакомпанія “Урга” у Львів.

Міжнародний аеропорт “Київ” входить до п’ятірки найбільших аеропортів України за пасажиропотоком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «З початку року аеропорт "Київ" скоротив пасажиропотік на 41%» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua