Пластмасові жетони в метро Києва вилучать з обігу в 2015 році


Пластмасові жетони в метро Києва вилучать з обігу в 2015 році

Протягом наступного року в Київському метрополітені будуть повністю вилучені з обігу пластмасові жетони. Про це в коментарі повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Бортник.

Він, зокрема, зазначив, що в рамках проекту “Створення єдиної загальноміської автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів у наземному і підземному міському пасажирському транспорті” Електронний квиток “планується введення проїзних квитків на основі пластикових електронних безконтактних карток.

“Що стосується повної відмови від пластмасових жетонів, то з обігу вони будуть вилучені протягом 2015 року”, – сказав А.Бортнік, додавши, що, оскільки проект “Електронний квиток” інвестиційний, то реалізація такої реформи виконується повністю за кошти інвестора.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту з автоматизованою продажу засобів оплати проїзду, з 10 листопада 2014 на станціях “Кловська”, “Театральна” і одному з вестибюлів станції “Героїв Дніпра” припинено продаж жетонів через касу. Вони реалізуються виключно через автомати, розташовані у вестибюлі станції.

У такому режимі з 3 жовтня працює станція “Поштова площа”, а на станціях “Деміївська” і “Голосіївська” автомати з продажу жетонів, реалізації та поповнення безконтактних карток повністю замінили каси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування