Українці за рік пожертвували близько 9 мільярдів гривень


Українці за рік пожертвували близько 9 мільярдів гривень

Українці цього року пожертвували майже 9 млрд грн, більшість коштів пішли на допомогу українській армії, пораненим, а також хворим дітям. Про це свідчать результати опитування, проведеного GFK Ukraine.

“Сума пожертвувань за останні 12 місяців – 8 725 760 206 грн. Сума пожертв українців раніше, ніж за останні 12 місяців (в середньому за рік) – 7 184 459 914 грн”, – повідомив заступник директора соціологічної компанії Гліб Вишлінський.

У 2014 році кількість українців, які жертвують кошти, збільшилася – 63% робили пожертви, тоді як до 2014 року жертвували кошти 49% українців.

43% тих, хто коли-небудь жертвував кошти, робили це цілеспрямовано, третина не пам’ятає назви благодійної організації, через яку вони зробили внесок.

За словами Вишлінського, 74% українців жертвували кошти на різні цілі коли-небудь у житті, з них 25% почали жертвувати протягом останніх місяців.

“Суми пожертв українців відрізняються і становлять від кількох гривень до 283 тис. грн на рік”, – сказав Вишлінський.

“У 2014 році найбільш охоче українці жертвували на допомогу українській армії, пораненим, а також хворим дітям”, – зазначив він.

Дослідження проводилося з 20 по 26 листопада на замовлення Програми розвитку ООН в Україні. Вибірка складає 1000 респондентів у віці 16 років і старше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Українці за рік пожертвували близько 9 мільярдів гривень» на Finance.ua - 4.6
В Контексті Finance.ua