Новий економічний порядок: Кувейт заклав в бюджет на наступний рік ціну нафти в 55-60 доларів


Новий економічний порядок: Кувейт заклав в бюджет на наступний рік ціну нафти в 55-60 доларів

Державний бюджет Кувейту на 2014-2015 фінансовий рік буде складений на основі ціни бареля нафти в 55-60 доларів. Про це пише газета Wall Street Journal.

“Заступник міністра фінансів Кувейту Халіфа Хамада у своєму виступі на місцевій конференції в четвер відзначив, що майбутній бюджет буде зверстано, швидше за все, з ціною бареля нафти в 55-60 доларів”, – пише видання.

Падаючі ціни на нафту змушують і інші країни ОПЕК більш реалістично дивитися на бюджетні прогнози на 2015 рік.

Заступник міністра нафти Ірану Мансур Моаззамі зазначив, що при підготовці бюджету на майбутній рік уряд не розраховув на ціновий діапазон в 90-100 доларів за барель, а дотримувався більш реалістичного підходу, щоб уникнути можливих проблем.

Досі Іран не стикався з бюджетним дефіцитом.

Прем’єр-міністр Іраку Хейдар аль-Абаді повідомив наприкінці листопада, що влада зробить поправки до бюджету країни на 2015 рік у зв’язку з падінням цін на нафту.

“Проект бюджету буде готовий через сім-десять днів, відстрочка пов’язана з падінням світових цін на нафту”, – сказав глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Новий економічний порядок: Кувейт заклав в бюджет на наступний рік ціну нафти в 55-60 доларів» на Finance.ua - 4.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua