Міжнародні резерви України до початку грудня зменшилися до $ 9966 млрд. - Дані НБУ


Міжнародні резерви України до початку грудня зменшилися до $ 9966 млрд. - Дані НБУ

За попередніми даними станом на 1 грудня 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив 9 млрд. 966 млн. дол. США в еквіваленті.

Їх динаміка в листопаді була значною мірою обумовлена необхідністю перерахування частини зарезервованих НАК “Нафтогаз України” у Національному банку України коштів на користь ВАТ “Газпром” за імпортований у листопаді-грудні 2013 року природний газ (1 млрд. 450 млн. дол. США).

Також у листопаді було своєчасно здійснено платежі Уряду та Національного банку України з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті (897,3 млн. дол. США в еквіваленті), у тому числі Міжнародному валютному фонду.

Національний банк України в листопаді здійснив інтервенції з продажу іноземної валюти на суму 573,3 млн. дол. США, переважна частина яких була спрямована на підтримку платежів НАК “Нафтогаз України” за імпортований природний газ. Обсяг інтервенцій з купівлі валюти становив 3,1 млн. дол. США.

Надходження на користь Уряду України від Єврокомісії становили 318,5 млн. доларів США в еквіваленті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Міжнародні резерви України до початку грудня зменшилися до $ 9966 млрд. - Дані НБУ» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua