В Україні з'явиться антирейдерський call-центр


В Україні з'явиться антирейдерський call-центр

Власники київського підприємства АТЕК, яке нещодавно піддалося рейдерському захопленню, оголосили про створення Українського антирейдерського товариства.

Дана ініціатива покликана об’єднати всіх постраждалих від рейдерських захоплень і судового свавілля. В рамках проекту буде створено call-центр, який збере інформацію про всі спроби захоплення і про безпосередньо незаконні вторгнення на українські підприємства.

“Сьогодні як ніколи актуально створення подібної“гарячої лінії“для підприємств, які зазнали незаконних рейдерських захоплень. На даний момент в Україні багато організацій, які стали жертвами корупційних схем. Це не тільки АТЕК, але і готель“Славутич”, МК“Запоріжсталь”, Одеський НПЗ, а також інші великі і стратегічно важливі підприємства. Саме тому створюваний call-центр – це, в першу чергу, антирейдерський, антикорупційний і громадський проект”, – зазначає голова наглядової ради ПАТАТЕК“Андрій Нагребельний.

За словами організаторів, вся інформація, що надходить в call-центр, буде повністю прозорою і буде перебувати у відкритому доступі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні з'явиться антирейдерський call-центр» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua