Чим незадоволені офісні співробітники в Україні


Чим незадоволені офісні співробітники в Україні

Українські офісні працівники в цілому задоволені своєю роботою, незважаючи на кризу. Але все ж є фактори, які роблять роботу складною і неприємною. Перше місце в ТОП-10 подразників посів не брак зарплати, а відсутність перспективи кар’єрного зростання. Таке ставлення до роботи характерне для “білих комірців” великих міст.

До топ також потрапили нецікаві завдання, неможливість розвитку, жорсткий графік роботи та інші. Таким чином, головні причини невдоволення своєю роботою носять не грошовий характер.

Серед тих, кому найбільше не подобається рівень оплати в компанії – працівники готельно-ресторанної сфери (78%), транспортного напрямку (68%) та агробізнесу (67%). На відсутність перспектив більше інших нарікають медики (78%) і банківські працівники (68%). Останніх також значно пригнічують нецікаві завдання. Про цю проблему також частіше від інших говорять і фахівці виробничої та транспортної сфери.

Є також деякі регіональні відмінності в тому, що найбільше дратує респондентів. Так, на Сході та в Центрі України лідируючий фактор – низька зарплата, а вже потім – відсутність перспектив. При цьому на Сході розрив між цими двома факторами досить значний (63% і 56% відповідно), в той час як у Києві спостерігається великий розрив між важливістю перспектив зростання і задоволенням рівнем зарплати. Про те, що найбільше не задовольняє відсутність перспектив, сказали 57% киян, а ось на рівень зарплати скаржаться тільки 50%. В іншому ж ТОП-10 по регіонах виглядає досить однорідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Чим незадоволені офісні співробітники в Україні» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua