Обсяг надходжень до бюджету від автоімпорту в 2014 р скоротився в 3 рази - до $30 млн, - ДФС


Обсяг надходжень до бюджету від автоімпорту в 2014 р скоротився в 3 рази - до $30 млн, - ДФС

Обсяг митних платежів до державного бюджету від автомобільного імпорту за січень-листопад 2014 склав 30 млн дол. Про це у своєму Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко

У січні-листопаді 2013 обсяг надходжень від автоімпорту становив 93 млн дол. Таким чином, за 11 місяців 2014 їх обсяг скоротився більш ніж в 3 рази.

Макаренко також повідомив, що ДФС та Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів підписали меморандум про співпрацю.

“Суть меморандуму – дати можливість бізнесу максимально швидко і прозоро ввозити в Україну автомобілі. У свою чергу, митниця реалізує комплекс заходів, щоб не допустити ввезення автомобілів на територію України з ухиленням від сплати необхідних податків. Акцентую увагу на тому, що митні органи не встановлюють податки і їх ставки. Все регулюється законодавством “, – написав Макаренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Рейтинг популярності матеріалу «Обсяг надходжень до бюджету від автоімпорту в 2014 р скоротився в 3 рази - до $30 млн, - ДФС» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua