При нинішніх темпах видобутку розвіданих запасів вуглеводнів Україні вистачить на 140 років - "Надра України"


При нинішніх темпах видобутку розвіданих запасів вуглеводнів Україні вистачить на 140 років - "Надра України"

На початок 2014 в Україні по родовищах налічувалося 993,3 млрд куб. м запасів природного газу, 60,3 млн тонн газового конденсату та 129 млн тонн нафти. Про це в інтерв’ю повідомив голова правління НАК “Надра України” Ярослав Климович.

“Перспективні та прогнозні ресурси оцінені в кількості 5,6 млрд тонн умовного палива. При цьому всього в Україні відкрито 410 родовищ вуглеводнів, з яких: 77 – нафтових, 115 – нафтогазоконденсатних, 103 – газових і 115 – газоконденсатних. У промисловій розробці знаходиться 251 родовище, на 108 – проводяться розвідувальні роботи, 51 родовище в консервації “, – зазначив він.

Глава НАК “Надра України” підкреслив, що при нинішніх темпах видобутку вуглеводнів, розвіданих запасів і оцінених ресурсів вистачить на 140 років.

Також він додав, що необхідно залучати інвестиції для того, щоб активізувати розвідувальні роботи і темпи освоєння діючих родовищ, оскільки на сьогоднішній день темпи освоєння розвіданих запасів на відкритих родовищах України в 5 разів нижче світових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «При нинішніх темпах видобутку розвіданих запасів вуглеводнів Україні вистачить на 140 років - "Надра України"» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua