Державна продовольчо-зернова корпорація за 10 місяців збільшила дохід майже в 2 рази - до 4,901 млрд грн


Державна продовольчо-зернова корпорація за 10 місяців збільшила дохід майже в 2 рази - до 4,901 млрд грн

ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” за підсумками 10 місяців 2014 збільшила дохід від реалізації продукції майже в 2 рази – до 4,901 млрд грн. Про це повідомив директор фінансово-економічного департаменту Ярослав Смакота.

“Чистий дохід корпорації від реалізації продукції за 10 місяців поточного року становить 4,901 млрд грн, що майже вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року – 2,770 млрд грн, а валовий прибуток ДПЗКУ збільшився більш ніж в 5 разів і становить 720, 6 млн грн”, – сказав він.

Фінансовий результат від операційної діяльності ДПЗКУ складає 988, 1 млн грн, (за 10 місяців 2013 збиток становив 25,0 млнгрн).

“Основні фінансові показники держкорпорації покращилися завдяки активізації кредитно-інвестиційної діяльності (виконання контракту з Ексімбанком КНР) та експортної діяльності, нових напрямків роботи, підвищенню ефективності заготівельної діяльності на філіях ВАТДПЗКУ“і збільшенню обсягів перевалки зернових культур”, – підкреслив Смакота.

За його словами, у зв’язку зі значною девальвацією української гривні в 2014 р, в результаті переоцінки валюти неопераційні курсові різниці склали 1,6 млрд грн, що негативно вплинуло на фінансовий результат від звичайної діяльності (- 844,8 млн грн).

ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ) – один з найбільших гравців на вітчизняному аграрному ринку, створене як державне підприємство на виконання постанови Кабінету міністрів України від 11.08.2010 р № 764.

ДПЗКУ надає послуги з приймання, зберігання і відвантаження зерна, борошна, круп, харчових продуктів, виробництва кормів і комбікормів, кормових добавок та інших кормових продуктів, формуванню ресурсів зерна та продуктів його первинної переробки на регіональному та загальнодержавному рівні.

Нагадаємо, чистий збиток ДПЗКУ за 9 місяців 2014 р виріс в 6,8 разів – до 840, 2 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Державна продовольчо-зернова корпорація за 10 місяців збільшила дохід майже в 2 рази - до 4,901 млрд грн» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua