МВС запідозрило ЄДАПС в отриманні неправомірної вигоди в 96,6 млн грн


МВС запідозрило ЄДАПС в отриманні неправомірної вигоди в 96,6 млн грн

МВС підозрює ЄДАПС в отриманні неправомірної вигоди в 96,6 млн грн. Про це повідомив глава МВС А.Аваков, передає прес-служба МВС.

Зокрема, йдеться про діяльність концерну “ЄДАПС” в 2010-2013 роках, фактах закупівлі житла для окремих посадових осіб тощо. Глава МВС зазначив, що найкращою відповіддю на звинувачення на адресу працівників апарату МВС буде повнота інформації про виявлені порушення та прийняті рішення.

“Є підозра, що протягом 2010-2012 років та першого кварталу 2013 МВС надмірно сплатило коштів за виготовлення паспорта, а консорціум “ЄДАПС” неправомірно отримав вигоду на загальну суму 96,6 млн гривень.

Крім цього, апарат МВС протягом 2010-2013 років у консорціуму “ЄДАПС” закупив бланки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів за ціною, яка в середньому в 4 рази перевищувала собівартість, ніж створювалися умови для надприбуткового бізнесу для консорціуму. За висновком проведеної фахівцями ГНДКЦ експертизи, сума отриманого “ЄДАПС” прибутку тільки на цій угоді склала 191, 1 млн грн – тобто прибутковість договору для консорціуму становила 330%.

В даний час ці схеми розірвали, виготовлення бланків за значно меншою ціною здійснює ДП НБУ “Поліграфкомбінат“Україна”, що дозволило тільки за короткий період 2014 заощадити більше 108 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «МВС запідозрило ЄДАПС в отриманні неправомірної вигоди в 96,6 млн грн» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua