Зима прийшла, електроенергію знову потрібно економити: у Києві ввели графіки аварійних відключень


Зима прийшла, електроенергію знову потрібно економити: у Києві ввели графіки аварійних відключень

НЕК “Укренерго” сьогодні, 1 грудня, відновило в Києві графіки аварійних відключень для підприємств. Про це повідомили в прес-службі ПАТ “Київенерго”.

“Згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК “Укренерго” з 1 грудня 2014 застосовуватимуться графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств. Така команда від НЕК “Укренерго” надійшла у зв’язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об’єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, графіки аварійних відключень в Києві будуть застосовуватися виключно для промислових підприємств і організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду столиці.

“Головною причиною відновлення графіків є те, що об’єднана енергосистема України – енергодефіцитна через дефіцит запасів вугілля на складах теплових електростанцій і передчасної зупинки енергоблоку запорізької атомної станції (ЗАЕС). Для часткового покриття дефіциту потужності в об’єднаній енергосистемі України, за командою головного диспетчера додатково введений в роботу енергоблок №2 на ТЕЦ-6”, – йдеться в повідомленні.

У “Київенерго” зазначили, що почергове застосування графіків аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їх застосування не більше, ніж на 2 години для кожного споживача.

Повідомляється, що максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Зима прийшла, електроенергію знову потрібно економити: у Києві ввели графіки аварійних відключень» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua