Прибуток Eni в III кварталі перевершив очікування ринку


Прибуток Eni в III кварталі перевершив очікування ринку

Eni SpA, найбільша нафтова компанія Італії, скоротила чистий прибуток у третьому кварталі 2014 на 57% – до 1,71 млрд євро з 3,99 млрд євро за аналогічний період 2013 року.

Як говориться в прес-релізі компанії, падіння чистого прибутку відображає той факт, що показник за липень-вересень минулого року включав в себе одноразовий дохід в розмірі 3 млрд євро, пов’язаний з продажем частки компанії в мозамбікських активах.

Показник чистого прибутку Eni за минулий квартал включає в себе одноразовий дохід в 748 млн євро, обумовлений переглядом італійськими регуляторами режиму сплати компанією податків.

Прибуток компанії без урахування разових факторів у липні-вересні виросла на 2,5% – до 1,17 млрд євро, перевищивши середній прогноз опитаних агентством Bloomberg аналітиків на рівні 896 млн євро.

Виручка Eni в минулому кварталі знизилася на 11% – до 26,6 млрд євро.

Компанія скоротила видобуток нафти і газу на 4,7% – до 1,576 барелів нафтового еквівалента на добу.

Операційний прибуток її підрозділи в сфері розвідки та видобутку нафти зменшився на 21% – до 3,9 млрд євро.

У компанії відзначають збереження складного “конкурентного середовища” у сфері видобутку газу, нафтопереробки та хімічному бізнесі, і не очікують поліпшення попиту в цих сегментах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua