Чистий збиток "Чорноморнафтогазу" за 9 місяців виріс до 11,9 млрд грн


Чистий збиток "Чорноморнафтогазу" за 9 місяців виріс до 11,9 млрд грн

Чистий збиток ПАТ “Чорноморнафтогаз” за січень-вересень 2014 склав 11 млрд 925 млн 204 тис. грн. Про це говориться в повідомленні підприємства в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За відповідний період 2013 збиток компанії склав 1 млрд 291 млн 524 тис. грн. Таким чином, чистий збиток підприємства збільшився в 9,2 раз в річному численні.

Чистий дохід від реалізації продукції за звітний період склав 155 млн 890 тис. грн проти 836 млн 062 тис. грн роком раніше.

Валовий збиток підприємства склав 31 млн 418 тис. грн проти прибутку в 129 млн 888 тис. грн за 9 місяців 2013

“Чорноморнафтогаз” здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. У його веденні знаходяться бурові установки “Сиваш”, “Таврида”, “Петро Годованець” і “Незалежність”. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100% акцій компанії знаходяться в управлінні НАК “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом протиправного заволодіння майном публічного акціонерного товариства “Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз” на загальну суму майже 15 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua