1213
Кабміну не вистачає коштів для забезпечення поставок газу на зиму, - глава Мінфіну
— Енергетика
Кабінету міністрів України не вистачає коштів, щоб забезпечити поставки газу на зиму. Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак.
Шлапак заявив, що до кінця року в уряді чекають погіршення ситуації, зокрема уряду не вистачає коштів, щоб забезпечити поставки газу на зиму.
Однак, за словами міністра, допомога від МВФ, Світового банку та інших позичальників надходить вчасно, і міжнародні установи оптимістично бачать співпрацю з Україною.
Тому Шлапак закликав не піднімати паніку і не виставляти економічну ситуацію в країні лише в чорному світлі, адже на даний момент Україні вдалося розрахуватися з усіма кредиторами за всіма зобов’язаннями і виплатити заробітну плату. Погашені не тільки зобов’язання уряду, але і “Нафтогазу” і “Укравтодору”.
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною
Також за темою
«ДТЕК Нафтогаз» зазнав 40 млн євро збитків від атак рф
Ціни на нафту відреагували на глобальний надлишок
Які пристрої не можна підключати до подовжувача
ЄС погодив план повної відмови від російського газу до 2028 року
Україна запропонувала США використати свою енергетичну інфраструктуру для Європи — Зеленський
В Україні 20 жовтня в усіх областях діятимуть графіки обмеження електроенергії