Нові антирекорди падіння нафти: ціна BFOE впала до чотирирічного мінімуму


Нові антирекорди падіння нафти: ціна BFOE впала до чотирирічного мінімуму

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні знизилася на 1,3 дол. (-1,4%), А її індикативна ціна на звітну дату 13 жовтня 2014 офіційно склала 89,49 дол. за бар. Це її найнижчий показник з 12 листопада 2010 р (89 дол.), згідно з матеріалами лондонської біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена ​​індикатором IPE Brent Index (BINDEX).

У попередній торговий день ціна BFOE також упала – вперше більш ніж за 27 місяців нижче позначки 91 дол. За бар. – до 90,76 дол. за бар.

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф’ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE – це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор’я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської нафти експортної марки Urals.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua