Продажі нових авто в Україні у вересні впали в 3,5 рази


Продажі нових авто в Україні у вересні впали в 3,5 рази

Обсяги первинних продажів і реєстрацій автотранспортної техніки на внутрішньому ринку України у вересні 2014 року скоротять в 3,5 рази порівняно з аналогічним місяцем 2013 і склали 6 тис. 370 одиниць. Про це свідчать дані Асоціації автовиробників України “Укравтопром”.

У той же час у порівнянні з серпнем 2014 первинні автопродажі знизилися на 10%.

Найбільше падіння як по відношенню до серпня (-14%), так і відносно вересня минулого року (-75%) продемонстрував сегмент комерційних автомобілів – 411 одиниць. Лідером на ринку нових комерційних автомобілів минулого місяця був німецький бренд Volkswagen – 72 комерційних авто.

Ситуація на ринку нових легкових автомобілів в порівнянні з серпнем погіршилася майже на 10%, а відносно вересня минулого року – на 72%. За місяць ДАІ зареєструвало всього 5 тис. 788 продажів нових легкових авто. Найгірший результат був тільки в травні, коли оператори ринку нових легкових авто реалізували 5 тис. 675 автомобілів. Лідером на ринку легкових авто у вересні виявився японський бренд Toyota – 974 автомобіля.

“Ключовим фактором, що сформував таку динаміку, є відхід з ринку великої кількості споживачів, орієнтованих на автомобілі економ класу. Як наслідок, на тлі загального падіння попиту відбувається збільшення частки автомобілів більш високого цінового діапазону”, – зазначають в асоціації.

В автобусному сегменті автомобільного ринку в звітному місяці було продано 171 одиниць нового транспорту, що більше на 8% порівняно з серпнем, але менше в 2.4 рази в порівнянні з вереснем минулого року. Перше місце в продажів вересня належить французькій марці Peugeot – 62 автобуса.

Нагадаємо, за даними “Укравтопрому”, автовиробництво в Україні у вересні 2014 року відновило зростання після затяжного падіння, хоча все ще серйозно відстає від минулорічних показників. Так, у вересні 2014 року на українських заводах було вироблено 1 тис. 299 автотранспортних засобів, що майже в три рази більше, ніж у серпні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua