Топ-10 перспективних професій: програмісти очолили рейтинг


Топ-10 перспективних професій: програмісти очолили рейтинг

Професія програміста – найперспективніша в Україні. Так вважає майже половина офісних співробітників, які брали участь в опитуванні «HeadHunter Україна». Опитування щодо найперспективніших професій проводиться не перший рік, але політичні події останнього року сильно вплинули на результати. Якщо торік до першої трійки «найперспективніших» входили програміст, підприємець і юрист, то цього року – програміст, лікар і військовий.

Водночас, професію банкіра, науковця або художника назвали серед найменш перспективних. Підприємці та юристи, які були в лідерах рейтингу в минулому році, тепер змістилися на п’яте і дев’яте місця відповідно. Цікаво, що в рейтингу з’явилися і робітничі професії (19% опитаних), журналісти (15%), працівники МВС, прокуратури, СБУ та МНС (16%) і навіть фермери (13%).

При цьому, лише рік тому військовослужбовці та силовики лідирували в ТОПі найбільш неперспективних професій.

Повністю рейтинг найперспективніших професій виглядає так:

А ось як розташувалися професії в антирейтингу:

Критерії, які визначають перспективність професії, за результатами опитування, це – затребуваність, стабільність галузі та зарплата.

 

Нагадаємо, нещодавно на AIN.UA публікувалася підбірка про 10 звичок великих програмістів, яких немає у їхніх посередніх колег.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Топ-10 перспективних професій: програмісти очолили рейтинг» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua