Кількість активних SIM-карт вперше перевищила населення Землі


Кількість активних SIM-карт вперше перевищила населення Землі

Вперше в історії кількість активних SIM-карт, які використовують в телефонах, смартфонах і планшетах перевищила кількість жителів Землі.

Про це розповіли представники компанії, що займається поширенням мобільних технологій в країнах, що розвиваються, повідомляє портал Тjournal.

Так, згідно з даними аналітичної компанії GSMA Intellingence, число активних SIM-карт на Землі перевищило 7,2 мільярда і продовжує рости в п’ять разів активніше, ніж кількість людей на Землі.

Водночас, за даними бюро перепису населення США, світова популяція людей становить близько 7,2 мільярда, і кожну секунду вона росте на 2 людини, а щороку – на 1,2 відсотка.

Разом з тим, ці 7,2 мільярда SIM-карт розподілені тільки між половиною жителів Землі. На кожного їх власника в середньому припадає близько двох SIM-карт.

В останні роки до поширення інтернету та мобільного зв’язку в країнах, що розвиваються підключилися великі компанії на зразок Google і Facebook.

Так, пошуковий гігант запустив програму з випуску бюджетних смартфонів Android One для жителів Індії і почав тестувати спеціальні кулі Loon, здатні донести мережу до самих важкодоступних точок планети. Для цих же цілей обидві компанії обзавелися виробниками біляорбітальних дронів.

Раніше повідомлялося, що в 2014 році число мобільних підключень перевищило 6,8 мільярда.

Також, за період з другого кварталу 2013-го по другий квартал 2014-го року мобільний трафік даних виріс на 60%, а в другому кварталі 2014 число підключень абонентів до мереж МШПД перевищило 2,4 мільярда.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua