1914
Обвал нафти продовжився: Brent подешевшала до $ 91,97 за барель
— Енергетика
Нафта дешевшає в понеділок через відсутність сигналів планованого скорочення обсягів видобутку країнами ОПЕК, незважаючи на стійке зниження цін, повідомляє агентство Bloomberg.
Листопадові ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:32 МСК у понеділок знизилися в ціні на $ 0,34 (0,37%) – до $ 91,97 за барель. До закриття ринку в п’ятницю вартість цих контрактів упала на $ 1,11 (1,19%) і склала $ 92,31 за барель, що є мінімумом з червня 2012 року.
З початку 2014 Brent подешевшала на 17%.
Ціна ф’ючерсу на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $ 0,09 (0,1%) – до $ 89,65 за барель. У п’ятницю контракт подешевшав на $ 1,27 (1,4%), до $ 89,74 за барель.
За даними джерел Bloomberg, країни ОПЕК не мають наміру зменшувати обсяги видобутку до засідання, яке відбудеться 27 листопада.
“Високі обсяги видобутку штовхають вниз ціни на нафту з урахуванням збереження низького попиту на тлі ослаблення темпів глобального економічного підйому”, – відзначає старший сировинний аналітик Samsung Futures Inc. в Сеулі Хонг Сунн Кі.
Згідно з даними Міненерго США, виробництво нафти в країні за тиждень, що завершився 19 вересня, досягло 8,867 млн барелів на добу, що є максимумом з березня 1986 року. У 2015 році, за оцінками EIA, обсяг видобутку сягне 9,53 млн барелів на добу – найвищого рівня за 45 років.
За матеріалами: bloomberg.com
Поділитися новиною
Також за темою
Україна вже закачала у сховища більше газу, ніж на ті самі дати 2024 року
США ввели санкції проти міжнародної мережі, яка допомагає Ірану продавати нафту
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального
Словаччину та Угорщину попередили про наслідки за купівлю російської нафти