540
«АвтоВАЗ» оголосив про нову хвилю скорочень
— Особисті фінанси
Керівництво «АвтоВАЗу» повідомило профспілку підприємства про нове скорочення 700 співробітників з числа керівників, фахівців і службовців. Про це повідомив голова профспілки «АвтоВАЗу» Сергій Зайцев.
Зайцев також нагадав, що з 23 вересня на підприємстві починається заплановане скорочення 2200 співробітників. Воно триватиме до кінця року, після чого нормативна чисельність керівників, фахівців і службовців на «АвтоВАЗі» досягне 11 тисяч осіб.
Скорочення персоналу проходить на тлі падіння продажів на російському авторинку, а також негативних прогнозів по ринку на поточний рік. У січні повідомлялося, що «АвтоВАЗ» скоротить 7,5 тисячі осіб. У червні стало відомо, що автовиробник має намір звільнити близько 13 тисяч співробітників. В рамках заходів щодо поліпшення фінансового стану компанії планується також скорочення адміністративних витрат.
В серпні 2014 року продажі «АвтоВАЗу» впали на 32,3 відсотка порівняно з серпнем минулого року. Про це свідчать дані Асоціації європейського бізнесу (АЄБ). В цілому автомобільний ринок Росії впав на 25,8 відсотка. За підсумками року АЄБ прогнозує скорочення продажів на ринку в 12 відсотків.
За матеріалами: Інтерфакс
Поділитися новиною
Також за темою
Які робітничі професії були найзатребуванішими в Україні у 2025 році
Які проблеми виникають у пошукачів роботи та які наслідки
Молдова продовжила тимчасовий захист українців — терміни та умови
Які військовослужбовці обовʼязково мають подати декларацію
Українцям дозволили заряджатися на «Новій пошті»: що не можна брати
Як отримати 7−10 млн гривень грантової підтримки для розвитку садів та теплиць — подробиці
