Через бойові дії без житла на Донбасі залишилося більше 710 тис людей - РНБО


Через бойові дії без житла на Донбасі залишилося більше 710 тис людей - РНБО

Через проведення військових дій на території Луганської та Донецької областей без притулку лишилися більше 710 тисяч громадян. В результаті обстрілів на Донеччині було пошкоджено і зруйновано близько 5 тис будинків, на Луганщині – майже 700. Про це повідомили в інформаційно-аналітичному центрі РНБО.

“У Донецькій області зруйновано та пошкоджено близько 4740 житлових будинків, в Луганській області – більше 690 … Без житла залишилося більше 710 тис. осіб”, – йдеться в повідомленні.

В РНБО також проінформували, що, за даними Мінрегіону, станом на 1 вересня 2014 в Донецькій і Луганській областях пошкоджено або зруйновано 217 об’єктів освіти, 45 – охорони здоров’я, 51 – культурного і спортивного призначення, 81 адміністративний будинок, 14 об’єктів торгівлі та 132 промислових об’єкта, на загальну суму 4 млрд. 788 млн. гривень.

Разом з тим фахівці Міністерства інфраструктури підрахували, що, за попередніми оцінками, для відновлення об’єктів житлового фонду знадобиться 1 млрд 750 млн грн.

“Для відновлення та забезпечення надійного функціонування систем життєзабезпечення населення (об’єктів тепло, водопостачання та водовідведення) необхідно близько 70 млн грн”, – додали в інформаційно-аналітичному центрі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua