0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні розпочалися військові навчання "Швидкий тризуб" - за участю понад 1000 військовослужбовців з 15 країн


В Україні розпочалися військові навчання "Швидкий тризуб" - за участю понад 1000 військовослужбовців з 15 країн

У навчаннях “Швидкий тризуб” візьмуть участь понад 1000 військовослужбовців з 15-ти країн, зокрема, Німеччини, Канади, Латвії, Литви, Польщі та США, а також представники від НАТО, передає інформагентство dpa. США відправляють для участі у цих навчаннях 200 військовослужбовців з 173-ї піхотної дивізії, що дислокується в Італії.

Під час навчань на території полігону маневруватимуть військові колони. Крім того, у навчаннях братиме участь бронетехніка та проводитимуться стрільби зі стрілкової зброї та здійснюватимуться польоти гелікоптерів військової авіації.

Як відомо, Росія критикує проведення даних навчань в Україні і називає їх провокацією, зважаючи на конфлікт у Східній Україні.

На початку вересня масштабні військові навчання НАТО відбулись у Латвії. Тоді повідомлялось, що проведенням масштабних військових навчань у Східній Європі, Альянс надсилає чіткий сигнал Росії, що в разі небезпеки для країн-членів рятуватиме їх. Альянс “готовий захищати територіальну цілісність країн-членів НАТО”, заявляв генерал Ганс-Лотар Домрезе у Ризі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua