Нацбанк ліквідує донецький "Промекономбанк" - врятувати його не вдалося


Нацбанк ліквідує донецький "Промекономбанк" - врятувати його не вдалося

Національний банк України (НБУ) вирішив ліквідувати Промекономбанк (Донецьк). Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у вівторок, 9 вересня.

“Розпочато процедуру ліквідації ПАТ “КБ “Промекономбанк” і призначено уповноважену особу Фонду на ліквідацію … Волощук Ігор Григорович строком на один рік з 8 вересня 2014 року по 8 вересня 2015 включно”, – зазначають у фонді. Згідно з повідомленням, рішення про ліквідацію банку закріплено постановою НБУ №552 від 5 вересня 2014 року.

У Фонді також нагадали, що 22 серпня з Фідобанк подписано договір про передачу частини активів і зобов’язань Промекономбанка: Фідобанк отримує всі права та обов’язки боржника перед вкладниками щодо повернення грошових коштів та сплати відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу в межах 200 тисяч гривень.

Зазначимо, тимчасова адміністрація в Промекономбанк була введена в травні на три місяці, до 21 серпня. Пізніше фонд продовжив термін дії тимчасової адміністрації в Промекономбанку до 22 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua