0 800 307 555
0 800 307 555

У Москві закрили 4 найпопулярніші ресторани McDonald's- нібито за порушення санітарних норм


У Москві закрили 4 найпопулярніші ресторани McDonald's- нібито за порушення санітарних норм

У Москві призупинили свою діяльність кілька закладів мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s. На вимогу Росспоживнагляду, були закриті McDonald’s в людних місцях – на Манежній площі, біля метро Олексіївська. Також був закритий найстаріший McDonald’s в РФ, розташований біля метро Пушкінська, і ресторан біля метро Новогірєєво. У компанії пообіцяли, що збираються зробити все необхідне, щоб відкрити заклади якнайскоріше.

Росспоживнагляд, в свою чергу, заявив про те, що були порушені справи про адміністративні правопорушення і перевірки McDonald’s продовжаться.

“20 серпня 2014 року на підставі протоколу Росспоживнагляду тимчасово призупинена діяльність підприємств McDonald’s за адресами: Велика Бронна, 29, Манежна площа буд. 1, стр. 2, Вільний проспект, д.35 “Б” і Проспект Миру, 97”, – йдеться в заяві мережі ресторанів.

“Ми вивчаємо суть пред’явлених претензій для визначення дій, необхідних для якнайшвидшого відкриття ресторанів для відвідувачів. Головний пріоритет McDonald’s – надання якісної та безпечної продукції”, – додали представники компанії.

Управління Росспоживнагляду по місту Москві порушило справи щодо чотирьох ресторанів мережі McDonald’s. “За фактами виявлених порушень 20 серпня 2014 року фахівцями Управління Росспоживнагляду по місту Москві порушено справи про адміністративні правопорушення та складено протоколи про тимчасову заборону діяльності ресторанів”, – йдеться в повідомленні відомства.

У повідомленні також наголошується, що контрольно-наглядові заходи проводилися з відбором зразків сировини, харчових продуктів та змивів з об’єктів навколишнього середовища, в результаті чого було виявлено численні порушення вимог санітарного законодавства. Матеріали перевірок будуть направлені в судові органи. Росспоживнагляд підкреслив, що перевірки мережі ресторанів McDonald’s будуть продовжені.

Нагадаємо, що наприкінці липня Росспоживнагляд пред’явив претензії до двох ресторанам McDonald’s у Великому Новгороді, де в результаті перевірки були виявлені “суттєві порушення закону”. У Росспоживнагляді тоді заявили, що вміст жирів, білків і вуглеводів в деяких видах продукції не відповідає заявленим в інформаційних листах. Під судові санкції могли потрапити чізбургери і роял чізбургери, філе-о-фіш, чікенбургери, морозиво з ягідними наповнювачами та молочні коктейлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua