Естонія та Фінляндія планують прокласти об'єднуючий газопровід через Фінську затоку


Естонія та Фінляндія планують прокласти об'єднуючий газопровід через Фінську затоку

Естонія та Фінляндія планують продовжити по дну Фінської затоки газопровід Balticconnector, котрий поєднує газові системи двох країн.

Як говориться в поширеному у вівторок повідомленні операторів газотранспортних мереж Естонії AS EG Vorguteenus та Фінляндії Gasum OY, Європейській комісії представлено спільне клопотання про фінансування досліджень з прокладання газопроводу.

Як повідомив голова правління AS EG Vorguteenus Сергій Єфімов, за підтримки фінансування з боку Єврокомісії планується, зокрема, “провести на суші і в територіальних водах Естонії інженерно-геологічні дослідження по трасі газопроводу, скласти проекти газопроводу як у відкритому морі, так і на суші та інші дослідження, необхідні для клопотання фінансування будівництва Balticconnector”.

Проекти планується представити об’єднанню європейських енергосистем CEF Energy в 2017 році, зазначив Єфімов.

Газопровід Balticconnector об’єднає газотранспортні мережі Естонії та Фінляндії, дозволить Gasum OY зберігати газ в Інчукалнському підземному сховищі в Латвії, запропонує балтійському регіону альтернативне джерело постачання газу і стане основою створення єдиного ринку газу в регіоні, вважають фахівці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua