Найбільший український виробник побутової техніки "Норд" призупинив роботу до 1 вересня


Найбільший український виробник побутової техніки "Норд" призупинив роботу до 1 вересня

Найбільший український виробник побутової техніки ПАТ “Норд” (Донецьк) призупинив діяльність до 1 вересня поточного року, повідомляється на сайті підприємства.

“У зв’язку з неможливістю проведення логістичних операцій із завезення матеріалів і комплектуючих виробів і відвантаження готової продукції ПАТ “Норд” оголошує про припинення своєї діяльності до 1 вересня 2014 року”, – йдеться в повідомленні.

Раніше в компанії відзначали, що “Норд” продовжував діяльність, незважаючи на ускладнення ситуації в місті, проте однією з основних проблем називав проблеми з логістикою.

За підсумками січня-липня завод повністю виконав всі контрактні зобов’язання перед партнерами в Західній Європі, країнах СНД, Росії і на внутрішньому ринку України.

За цей період компанія виробила продукцію на 550,5 млн грн, що на 7,1% перевищило показник за аналогічний період 2013 року і реалізувала на 572 млн грн, в тому числі майже 73% продукції поставлено на експорт.

ПАТ “Норд” є головним підприємством групи “Норд” – інтегрованого науково-виробничого об’єднання машинобудівних заводів і організацій.

Завод здатний випускати до 1 млн холодильних приладів на рік.

Станом на четвертий квартал 2013 року народному депутату Валентину Ландику належить 78,42% акцій ПАТ, його синові Андрію – 12,396%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua