КМДА вважає недостатніми відведені Києву 1,2 млрд куб. м газу


КМДА вважає недостатніми відведені Києву 1,2 млрд куб. м газу

Києву недостатньо відведених йому 1,2 млрд куб. м газу для нормального проходження опалювального періоду. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Новицький.

Новицький зазначив, що кількість теплового газу розподілив Кабінет міністрів по регіонах. Але відведений Києву газ, це приблизно 2/3 від технологічного мінімуму, який необхідний Києву для того, щоб нормально пережити опалювальний сезон.

“Києву відведено 1,2 млрд теплового газу, його недостатньо для нормального проходження опалювального періоду. Тому в Києві створено антикризовий штаб, який забезпечуватиме зменшення споживання газу. Якщо Кабмін сказав, що має бути зменшено споживання газу на 30%, то ми також повинні скоротити споживання газу на 30%”, – сказав він.

Новицький сподівається, що заходи економії допоможуть Києву нормально пережити опалювальний сезон.

Він додав, що через недостатню кількість газу взимку може статися так, що киянам буде некомфортно в будинках.

Згідно з нормативами, в будинках повинна бути температура + 18 градусів, в кутових квартирах +20 градусів. Він додав, що вже найближчим часом заклади МОЗ повинні бути забезпечені гарячою водою, а до 1 вересня – заклади освіти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua