Кабмін випустив облігацій на 43 млрд для капіталізації "Нафтогазу" - ЗМІ


Кабмін випустив облігацій на 43 млрд для капіталізації "Нафтогазу" - ЗМІ

Обсяг облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) в обігу в середу виріс на 43,57 млрд грн, з яких 42,07 млрд грн опинилися в портфелі держателів-небанків, повідомив Національний банк України. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на інформоване джерело в уряді.

Як повідомило джерело, одержувачем облігацій в рамках раніше внесених правок до держбюджету-2014 стала НАК “Нафтогаз України”.

Агентству поки не вдалося отримати офіційного підтвердження інформації про те, що одержувачем облігацій став “Нафтогаз”.

Як повідомлялося, після дозволу Верховної Ради підвищити верхню планку капіталізації “Нафтогазу” на 63,27 млрд грн – до 96,61 млрд грн, Кабінет міністрів 4 серпня доручив Мінфіну здійснити випуск ОВДП на зазначену суму для докапіталізації НАК.

Цінні папери випускаються з терміном обігу до 10 років і ставкою до 14,3% річних.

“Нафтогазу України” доручено забезпечити використання отриманих ОВДП у госпдіяльності згідно зі статутом компанії, у тому числі використовувати кошти від реалізації облігацій для покупки і резервування $ 3,1 млрд на рахунку компанії, відкритому в НБУ, кошти з якого будуть використовуватися за рішенням Кабміну.

За офіційним курсом НБУ на 13 серпня (13,110661 грн/$ 1) обсяг випущених ОВДП відповідає $ 3,2 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua