Україна хоче заощадити близько 22 млрд гривень - на зменшенні енергетичної залежності від РФ


Україна хоче заощадити близько 22 млрд гривень - на зменшенні енергетичної залежності від РФ

Україна має намір заощадити приблизно 22 млрд гривень (або близько 1,7 млрд дол.) від зменшення енергетичної залежності від Росії. Про це на брифінгу в Києві повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, передає прес-служба АПУ.

“У нафтогазовій галузі акцент зроблений на підвищення частки нафти і газу власного видобутку і зменшення залежності від поставок з РФ. Очікуваний економічний ефект – близько 11 млрд грн і стільки ж від скорочення корупційної складової”, – наголошується в повідомленні.

Зокрема, такий прогноз закладений у концепції реформування системи регуляторної політики, розробленої АПУ спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Концепція з 800 дерегуляційних ініціатив в загальноекономічному вимірі стосується скорочення перевірок, ліцензій, дозволів, регламентів, сертифікатів, приписів, а також, ліквідації цілих підрозділів і державних регулюючих установ.

Розробники реформ відзначили, що за умови підтримки цих ініціатив Верховною Радою ефект від реалізації першого етапу очікується вже через рік – в 2015 р.

Нагадаємо, 16 червня 2014 р. Росія припинила поставки газу Україні через борги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Енергетика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua