Мінрегіон допомагатиме українцям відмовлятися від газу


Мінрегіон допомагатиме українцям відмовлятися від газу

Диспетчерська служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства консультуватиме підприємства і громадян з питань переходу на альтернативні види палива або із зменшенням споживання природного газу в цілодобовому режимі. Про це заявив заступник голови відомства Андрій Білоусов, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, 28 липня на засіданні Антикризового енергетичного штабу віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання всім компетентним службам та інспекціям в максимально короткі терміни розглядати питання дозвільного характеру, пов’язані з переходом підприємств на альтернативні види палива або із зменшенням споживання природного газу, пише “Україна комунальна”.

“Ми повинні максимально сприяти і допомагати тим, хто реалізує проекти заміщення газу або зменшення його споживання. Мова йде не тільки про підприємства, а й про громадян, які вирішили замінити газовий котел на електричний. Ніяких труднощів чи зволікань з боку контролюючих органів тут бути не може”, – зазначив Білоусов.

Також заступник глави Мінрегіону зазначив, що відомство відкрило цілодобову телефонну лінію, куди громадяни або підприємства можуть звернутися з проблемними питаннями, які виникли у них в процесі впровадження таких проектів. “Кожне звернення буде направлено за компетенцією до того чи іншого органу влади, а також буде контроль за тим, наскільки своєчасно і ефективно таке звернення розглянули”, – зазначив Андрій Білоусов.

Раніше перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов закликав жителів міста готуватися до опалювального сезону, використовуючи енергозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії. Зараз через складну ситуацію з теплопостачанням столиця недоотримує 1,3 млн кубометрів газу на день.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua