ДФС планує реформувати податкову систему України до кінця року


ДФС планує реформувати податкову систему України до кінця року

Глава Державної фіскальної служби Ігор Білоус сподівається, що до кінця 2014 року податкова система України буде спрощена. Про це він розповів на брифінгу в Києві.

“Ми працюємо з Міністерством фінансів і з Міністерством економіки, щоб рік закінчити з меншою кількістю податків, їх має залишитися від 8 до 12”, – сказав Білоус. За його словами, це дозволить спростити адміністрування, скоротити документообіг і зменшити тиск на бізнес.

“Це буде велика перемога для нас і для бізнесу”, – додав він.

Серед інших пріоритетів ДФС Білоус назвав реалізацію податкового компромісу, підвищення ефективності стягнення податкового боргу та децентралізацію податкової системи, яка повинна “підвищити привабливість регіонів”.

Уряд України наприкінці квітня ініціював суттєві правки до Податкового кодексу, які б з 2016 року ввели в країні більш спрощену систему оподаткування, в якій число податків було б скорочено з нинішніх 22 до 8.

Як повідомлялося, в колишньому уряді і Міндоходів обговорювалася можливість скорочення кількості податків до 9-10, потім це число було збільшено до 14, проте до практичної реалізації ідея скорочення кількості податків не дійшла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua