Укртелеком" продовжує забезпечувати зв'язок у Криму - незважаючи на відсутність правового регулювання роботи


Укртелеком" продовжує забезпечувати зв'язок у Криму - незважаючи на відсутність правового регулювання роботи

ПАТ “Укртелеком”, його Кримська і Севастопольська філії продовжують надавати послуги зв’язку на території Криму, повідомили агентству в прес-службі компанії.

“Незважаючи на відсутність спеціального правового регулювання роботи українських компаній на території Криму, ПАТ “Укртелеком” і надалі буде забезпечувати безперебійний зв’язок в Криму доти, поки дозволятимуть обставини, що склалися, технічні та операційні можливості компанії”, – відзначили в прес-службі.

Разом з тим, за її даними, відсутність змоги здійснювати повноцінне та оперативне технічне обслуговування об’єктів зв’язку, проводити будь-які розрахунки на території півострова відповідно до українського законодавства, зростаюча у зв’язку з цим соціальна напруга серед користувачів послуг зв’язку і співробітників Кримської та Севастопольської філій, змушують “Укртелеком” шукати рішення і розглядати всі можливі законні способи для збереження зв’язку в Криму і захисту активів ПАТ “Укртелеком”.

Як повідомлялося з посиланням на в.о. глави Криму Сергія Аксьонова, “Укртелеком” перереєструвала кримський підрозділ відповідно до російського законодавства, змінивши назву кримської структури на “Наштелеком”.

“Укртелеком” є найбільшим оператором фіксованого зв’язку в Україні і просуває мобільний зв’язок у стандарті UMTS (3G), володіючи єдиною подібною ліцензією в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua