Інвестувати в нерухомість варто тільки якщо це четверта чи п'ята пачка грошей, яку теж кудись треба потратити, - експерт


Інвестувати в нерухомість варто тільки якщо це четверта чи п'ята пачка грошей, яку теж кудись треба потратити, - експерт

Зараз купівля нерухомості – далеко не найкращий вибір для вкладання грошей. Про це в коментарі Finance.UA розповів керівник комітету з інформаційних технологій і аналітики АФНУ Едуард Бразас.

“Хто може з упевненістю сказати, що через місяць військові дії закінчаться або не закінчаться? Чи розкрутиться економіка через рік, чи ні? Зараз така ситуація, коли взагалі не зрозуміло, що далі буде. І в такій ситуації краще сидіти у високоліквідних активах і нерухомість до таких не відноситься. Для продажу нерухомості потрібні певні умови, час, тощо. Водночас гроші з депозиту зняти важче, але тим не менш, більш реально це зробити досить швидко. Золото продати також можна швидше, ніж нерухомість. Тому зайти в нерухомість, яка приносить дохід, можна, але ціни на нерухомість поки що такі, які за європейськими мірками дають хорошу дохідність, а по нашим – слабку. Плюс сама по собі нерухомість – низько ліквідний актив, тому інвестувати в нерухомість варто тільки якщо це четверта чи п’ята пачка грошей, яку теж кудись треба потратити”, – пояснив експерт.

Нагадаємо, за результатами 1 кварталу 2014 р. відсоток інвестиційних угод на українському ринку нерухомості склав близько 20%, що у порівнянні з попереднім роком на 5-7% більше.

Більше про найсвіжіші тенденції у галузі читайте в статті “Останні новинки на ринку нерухомості: маленькі квартири у фаворитах, більше будують на Заході України”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua