Ринок пива в Китаї стане найбільшим у 2017 році


Ринок пива в Китаї стане найбільшим у 2017 році

Китай незабаром стане найбільшим ринком пива, свідчать дані звіту Euromonitor International.

До 2017 р. обсяг ринку пива в Китаї у вартісному вираженні перевершить ринок США, який на сьогодні є найбільшим у світі. Необхідно відзначити, що Китай вже обігнав США за обсягами реалізованих пінт пива минулого року.

Торік ринок пива Китаю становив 79% порівняно з аналогічним ринком США. За прогнозами експертів Euromonitor, цей показник збільшиться на 45% до 2017 р., що зробить Китай лідером світового ринку пива.

У Китаї останніми роками спостерігається різке зростання споживання пива. Експерти таку динаміку пояснюють зростаючою урбанізацією і зростанням доходів населення, а також низкою макроекономічних і демографічних факторів.

Доходи населення в Китаї будуть зростати з 2013 до 2018 рр. двозначними темпами, а це означає, що все більше людей зможе собі дозволити пиво, в той час як у США споживання скорочуватиметься.

“Приріст нових споживачів і поліпшення макроекономічної обстановки стимулюватимуть попит на пиво, пивовари неодмінно скористаються можливістю стимулювати споживачів”, – наголошується в звіті Euromonitor.

Вкрай позитивна динаміка на китайському ринку пива стала причиною того, що найбільші виробники цього напою сфокусувалися саме на Китаї та активно інвестували в розширення своєї присутності в цій країні.

Наприклад, данська Carlsberg, четверта за розміром пивоварна компанія світу, ще в грудні минулого року заявила про розширення виробництва в Китаї, яке коштуватиме компанії близько 1,56 млрд юанів ($250 млн).

Carlsberg і інші компанії минулого року збільшили свою присутність на ринках, що розвиваються, оскільки спостерігається спад в Європі, яка постраждала від кризи. На Азію припадає 35% світового споживання пива, це найбільший регіональний ринок, який швидко розвивається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua