Конгресу США запропонували визнати Україну військовим союзником поза НАТО


Конгресу США запропонували визнати Україну військовим союзником поза НАТО

Законопроект закликає Обаму надати уряду України допомогу в галузі безпеки і розвідки.

Десять конгресменів від обох партій Конгресу внесли у (нижню) палату представників законопроект, що пропонує визнати Україну військовим союзником США. Про це повідомляє прес-служба одного з авторів документа, республіканця від Пенсільванії Джима Герлака.

За заявою Герлака, законопроект закликає президента Барака Обаму надати уряду України допомогу в галузі безпеки і розвідки.

“Також, що важливо, наш законопроект закликає визнати Україну основним союзником поза НАТО, щоб на тимчасовій основі надати необхідні ресурси і безпека, яку НАТО забезпечує країнам-членам”, – заявив Герлак, звинувативши Росію в дестабілізації ситуації в Україні.

Конгресмен-коспонсор законопроекту Сандер Левін повторив звинувачення офіційних осіб США в постачаннях російської зброї ополченцям на південному сході України.

“Ми хочемо ясно підтвердити, що США підтримують народ України. Ми допоможемо народу України захищатися від російських кроків зі дестабілізації України”, – заявив Левін.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що вирішенню проблем безпеки України може допомогти надання Конгресом США Україні спеціального статусу союзника – головного союзника поза блоком НАТО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua